| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 19 ani si sunt intr o relatie cu o fata din blocul meu (ea are 25 de ani), iar parintii mei nu sunt de acord cu aceasta relatie din motive absurde: ca e prea mica (are 1.66 inaltime), ca e grasa, diferenta de varsta si zice ca lucreaza ca ospatar.
Sambata parintii au plecat la tara si trebuiau sa vina luni. Asa ca am chemat o pe iubita mea si am petrecut timp(sambata) si am facut o (eram virgin) si ieri(duminica) am facut sex ascultam muzica si n am auzit cand au venit ai mei si ne au prins cand o faceam. Va dati seama ca ne au injurat pe amandoi si am iesit cu ce am apucat (eu am iesit in tricou si ea in chiloti si un tricou)
Faza e ca acum mi e rusine de mor sa ma intalnesc sau sa vorbesc cu parintii mei si dar nu vreau sa ma despart nici de iubita mea pe care o iubesc. Imi place totul la ea : e draguta, frumoasa, modul cum gandeste, ca e putin plinita(dar nu poti spune ca e grasa) si formele ei.

Si acum nu stiu ce naiba sa fac? Iubita mea e dispusa sa ii ierte pe ai mei dar va dati seama ca ai mei nici nu vor dori sa o mai vada.
Si am uitat sa precizez ca eu si ai mei in ultimul an nu prea ne am inteles, ca ei vor sa ma duc la facultatea de drept si eu vreau sa ma duc pe jandarmerie sau penitenciar.

PS: de 5 ani de cand stau in bloc am vazut o cu 2 baieti, adica nu e o parasuta.

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pff, in loc sa ii multumeasca pentru faptul ca i-a dat pasarica baiatului lor virgin de 19 ani, ei o injura? Ar trebui sa aiba mai multa minte, sa-si dea seama ca probabil nu vei fi cu ea pe termen lung si sa te lase sa te simti si tu bine...cat o dura relatia asta. Ce ar fi vrut ei, sa fii virgin pana la 25 de ani?

| Ctin67 a răspuns (pentru wildthing):

Am mai avut relații dar am vrut sa imi incep viata sexuala cu cineva special cu care simt ca pot sa am o relatie serioasa

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Si ce garantie ai ca nu mai erau alți bărbați dinafara de cei 2? Nu va înțeleg pe aia cărora va plac grasele, cum reușiți sa faceți sex cu ele?

| mihai69 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Da' cu tine cum face taurul?!?

| Ctin67 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu e grasa, are vreo 10 kg in plus si vrea deja sa se schimbe ca a fost la nutriționist. Asa ca nu mai judeca imediat

| Violleta2022 a răspuns:

Parintii tai nu o plac fiindca-i "batrana" pentru tine, tu fiind adolescent inca, iar ea femeie in toata firea la 25 de ani, care probabil intentioenaza sa-si gaseasca un barbat cu care sa se marite.
Parintii tai isi doresc o fata de varsta ta, ceva mai bun, mai tanar, mai potrivit pentru tine.

PS Faptul ca tu ai vazut-o doar cu 2 barbati nu confrma sau infirma ca ar fi sau nu parasuta, ca nimeni nu stie pe unde ea umblat si la cati s-a dus noaptea acasa, asa cum a venit si la tine acasa, cu usurinta si placere.

| mihai69 a răspuns:

Te muți la ea.

| Konstantinos99 a răspuns:

"PS: de 5 ani de cand stau in bloc am vazut o cu 2 baieti, adica nu e o parasuta." nu stiu ce inseamna pentru tine asta dar eu asi zice ca are experienta ceea ce nu era recomandat pentru tine. Acum pentru impacare ca tot ziceti ca ramenti nedespartiti, va casatoriti iar pentru asta sa faca fata prajituri sa aduca pe la ai tai sa vada ca chair are potential de sotie.Iar tu pe de alta parte sa incepi sa aduci rentabilitate finaciara, adica ori incepeti o fimra online pana incepi sa castigi de la jobul de jandarm. Nu stiu ce inseamna pentru tine iubire dai ai girja cu te esti barbatul! Esti 100% responsabil si asta sa le spui si alor tai, si chair sa fie nu sa te plangi ca e ea afurissta sau ca nu esti tu vinovat ca cine stie ce a facut ea. Da?

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! ce muzica era?

| tunoi88 a răspuns:

La 19 ani iti mai fac program ai tai happy imi e rusine de parintii mei.
Stai cu cine vrei, vb cu cine vrei. Stau parintii tai cu ea sau stai tu.
E simpla treaba, e timpul sa iti iei viata in maini si sa te muti singur, nu sa stai cu parintii tai. O acceptati de bine, eu tot stau cu ea, daca ma iubiti o acceprati si pe ea.
Sunt comunisti parintii dai, eu nu o fac de te au prins cu o fata in pat si au luar foc happy