| Diana_8816 a întrebat:

Salut am 19 si am avut un prieten de 26 sunt cu el de 4 ani si colegii mei de facultate tot imi spuneau ca ma insela si n-am crezut pana cand l-am vazut odata sarutandu-se cu o alta fata el mi-a spus ca ia la sarutat dar nu stiu ce sa cred n-am mai dormit de 2 zile si ma gandesc intr-una la si nu stiu ce sa fac sa-l cred?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| getutageo a răspuns:

Hey odata ce toti colegii tai au spus ca te inseala este ceva adevarat avand in vedere ca aveti deja 4 ani de cand sunteti impreuna ar trebui sa va cunoasteti destul de bine si tie ar trebui sa iti fie usor sa vezi cand minte :d

| lizy12iul a răspuns:

Poti sa il intrebi ce s-a intamplat si o sa simti daca te minte...sau poti sa-i spui direct, daca tii la mine spune-mi ce s-a intamplat cu adevarat...tu esti singura care poate decide daca te minte sau nu.succes

| keddy a răspuns:

Baietii cu diferenta mai mare de varsta voastra. intotdeauna va vor juca pe degete ( pe cele mai mici de varsta lor. adica diferenta mai mare ). Are pe altcineva. Nu trebuie sa numai dormi acum si etc. In viata ai 2 sanse. Daca este la prima abatere. iarta-l, dar verifica-l mereu. Iar daca mai greseste inca o data dai papucii... in viata gresesti. platesti

| bia0000 a răspuns:

Se intampla o data, se va intampla mereu.Il ierti acum el se va astepta sa il ierti mereu asa stau lucrurile.Nu te merita, mergi inainte stiu ca e vb de 4 ani dar sunt oameni dupa 20 de ani de casatorie si tot de despart pe motivul asta.Nu cred ca vrei sa ti irosesti viata pentru el.Dca mai trec inca 3 ani si dupa iar il prinzi? Vor fi 7 si tu atunci ce vei face? Iar il vei ierta...Si ciclul se reia la nesfarsit...

| KaterinaPetrova a răspuns:

Normal ca sa nu-l crezi. daca toata lumea ti-a spus nu ti-a ridicat si tie niciun semn de intrebare?

eu cred ca te inseala demult timp.
nu te merita.

s-a folosit de tine tot timpul.

| ignore a răspuns:

Iti dai seama "ea la sarutat "ce sa mai zica si el. nu cred ca colegi lui ziceau asta posibil au vazut si ei ce ai vazut tu.