| cristi995 a întrebat:

Am 2 întrebări :
1. Poate o fată să se termine înaintea băiatului sau după, ori amândoi deodată?

2. Prezervativele Carex sunt bune ( am de la fratimiu si mi-e rusine sa cumpăr altele )?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. Poate. Și înainte, și după, și împreună cu băiatul. Ba chiar unele pot de mai multe ori la rând.
2. Orice prezervative sunt bune, cu condiția să fie puse corect și să nu fie distruse de manipulări greșite sau de lubrifianți pe bază de uleiuri.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti obsedat cu fetele alea sau ce ai? lasa le in pace, ca o sa dai de dracu, te reclamă la politie ca sunt minore, si tu la fel. lasa sexul pentru cind esti cu adevarat pregatit, nu le distruge copilăria prin prostiile care ti trec prin cap. Pune mîna pe carte nu pe prezervative. Nu esti la vârsta la care sa faci sex, ce nu intelegi?

| Kaℓi a răspuns:

1. Asta e ca la pronosport, 1, x, sau 2. Una dintre ele oricum e. Deci da.
Ar mai fi varianta cu mimatul, dar cred ca nu e cazul happy
2. Da, sunt bune, daca nu le-a folosit si fratele tau.

suntserios
| suntserios a răspuns:

1. Depinde cat de bun esti, o poti face sa se termine si de 10 ori.

2. Nu am auzit niciodata de ele, dar daca nu sunt expirate si sunt folosite corect ar trebui sa fie bune.

| Emilian65 a răspuns:

Se poate intampla una din cele 3 variante. Prezervativele de care vorbesti sunt foarte bune, foloseste-le cu incredere.

| TheFragranceMaster a răspuns:

1.Toate variantele.
2.Sunt OK.