| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 intrebari:
Am 14 ani si de mult timp tot simt nevoia de a face sex. Pur si simplu, dupa vreo 3-4 ani m-am saturat de laba. Doresc sa avansez.
Sunt clasa a 9-a. Acum vine intrebarea, cum pot face sex? Adica cum conving pe vreo fata sa faca sex cu mine(da stiu, e o intrebare cretina, dar in fine). Nu vreau neaparat prietena sau ceva, doar vreau asa...sa ***(dar nu curve). Nu stiu cum sa explic mai exact.
2. Vreau sa am si eu iubita. Acum, cum fac sa am una? Adica la mine in clasa sunt numai tocilare si din pacate intregul meu liceu e de tocilari. Si din pacate se cultiva ideea de,, e prea devreme sa ai iubit(ă) la o varsta asa frageda sau sa te saruti, sa faci sex, etc.
Acum inca o mare problema. Fetele alea care sunt abordabile si frumoase sunt alea de gasca care fumeaza, pleaca de la ore, nu invata, etc. Adica nu genul meu. Chiar vreau sa gasesc o fata care sa si invete bine, si sa fie si frumoasa, si abordabila si doritoare de sex.
3. Nu vreau sa par un disperat sau ceva doar ca chiar cunisc pe multa lume care a avut deja iubita si mi-e ciuda ca eu nu...

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Culmea că și alea mai „tocilare" vor sex și visează la cai verzi pe pereți. Din păcate, de obicei ele sunt atrase de genul „bad boy", dar să fie și frumușel, nu doar golănaș. Dacă reușești să îți pui o astfel de „mască" poți să „prinzi" orice gâscă vrei tu din coteț.
Altfel, la fel ca și tine, ele rămân la faza că vor, dar nu trec la următorul pas.

| RAY a răspuns (pentru mihai69):

O fata timida vrea opusul ei, da fetele smechere poate mai accepta un timid care sa il invete multe

| SkyPilot a răspuns:

Te duci cu acelea care "nu sunt genul tau". Vrei sex, nu o relatie. Treci prin cateva din ele. Iti faci experienta, vezi lumea, incerci tot ce sunt dispuse sa faca. Ai sa constati ca exista o varietate de necrezut. Lasa iubirea deocamdata. La varsta ta relatiile nu tin, te atasezi de cineva si vei suferi de pomana.

| ruddy a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci exact. Daca vrei doar sa fu*i atunci combinate cu prima care merge (chiar daca ii mai urata sau grasa), dar intr-o luna sau mai putin depinde de tine si cum stii sa abordezi fete, ai reusi sa bagi lebaru in sacosa, veverita la scorbora, te-ai prins. Dar daca vrei sa ai o fata draguta, isteata etc, atunci o sa iti fi mai greu, pentru ca ii isteata nu? O sa pierzi cateva saptamani dupa unu buna pana sa te combini cu ea, dar nu iti recomand. De ce? Pai nu mai bine inveti tu ceva meserie de la una mai urata? apoi cand dai de una buna sa nu te faci de ras cu ea in pat. Oricum daca ai numa 14, pana la vreo 23 de ani o sa tot schimbi fetele, de ce sa pierzi 2 ani dupa una buna apoi sa te lase pentru altul, **** tot ce misca acum!

| Myutingfhcjdfb a răspuns:

Bagă te pe fetele mai rele
Astea rele în general more după sex sau ăi spui că vrei să fi cu ia stai măcar o săptămână o săruti și când este excitată provoacă o să ați pună mâna pe penis sigur o Sa vrea sex cu tine baftă