| andreimarin112 a întrebat:

Salut am 20 de ani și am niște probeleme cu potență dacă pot spune așa, rezist foarte puțin nu sunt virgin, și fac și cu prezervativ și mă ține puțin maxim 1 minut, dacă fac fără instant, și la M.e când pune buzele după 10 sec maxim îmi dau drumu și e jenant rău ce pot face? Dau funda! Menționez ca nu fac constant sex, de ex pana azi nu mai făcusem de 2 luni, dacă aș face asta zilnic as rezista mai mult?

4 răspunsuri:
| Delyae a răspuns:

Ia viagra!

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranță ca făcând sex zilnic, actele sexuale vor tine mai mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai ruga fata sa-ti faca sex oral ca te faci naibii de rusine si incepe intotdeauna cu PRELUDIU foarte bun facut fetei, ca sa o poti pregatii pe ea de sex, apoi intri vaginal cu pensiul, ca asa simte si fata ceva si te tine si pe tine mai mult. Nu uita sa pui prezervativul, de la inceput!

| RAY a răspuns:

Masturbeazate mereu inainte de a face sex