| andreimarin112 a întrebat:

Salut, am 20 de ani și am niște probleme cu potență dacă pot spune așa, rezist foarte puțin, nu sunt virgin și fac și cu prezervativ și mă ține puțin maxim 1 minut, dacă fac fără instant și la m.e când pune buzele după 10 sec maxim îmi dau drumul și e jenant rău, ce pot face? Dau funda! Menționez ca nu fac constant sex, de ex pana azi nu mai făcusem de 2 luni, dacă aș face asta zilnic as rezista mai mult?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea excesiva poate duce la probleme de potenta.
Si apoi sexul oral este cel mai prost pentru unul ca tine, ca te scapi in 5-10 secunde si s- a dus naibii toata placerea si impresionatul fetei.
Daca ai renunta la masturbarea obsesiva si aia ar fi facuta maxim 2-3 ori pe saptamana si ai renunta la sexul oral, ai putea sa duci sexul normal cu o fata la cateva minute si in timp, chiar la mai de 10 minute.

Trebuie sa stii un lucru, ca indiferent cat de dragut esti si de bine arata, daca nu esti capabil sa ti o partida sexuala macar 10-15 minute, ca si fata sa simta ceva, esti inlocuit pana la urma cu altul mai capabil.