| AlexCristi97 a întrebat:

Am 20 de ani si nu prea am experienta sexuala. Cand sunt in pat cu o fata am probleme cu erectia si ma excit foarte greu. Cred ca e problema psihologica deoarece am avut niste experiente nu tocmai placute si sunt foarte stresat. M-am gandit ca m-ar ajuta sa iau ceva pentru erectie astfel incat sa pot intretine o relatie normala si astfel sa imi creasca increderea si sa reusesc sa ma relaxez mai usor. Credeti ca va functiona? Aveti vreo recomandare de produs care m-ar ajuta? Sau o alta solutie/cauza a problemei?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii se discuta cu un psihoterapeut sexolog. Este cunoscut faptul ca in urma folosirii unor "terapii" sau a unor produsele "tonifiante" sau "energizante" admnistrate dupa ureche/din auzite in loc sa jute sau sa fie folositoare, mai degraba inrautatesc situatia. Sanatate!

| SERIALS a răspuns:

Pai ce experiente neplacute ai avut in trecut. in pat?

| AlexCristi97 explică (pentru SERIALS):

Vorbim pe skype daca chiar vrei sa iti povestesc.

| Mak99 a răspuns:

Esti inhibat, atat tot, te excita mai mult filmele porno decat o femeie si cu o femeie iti dai drumul repede, ejaculand precoce.Ai nevoie de o tipa care sa te inteleaga si sa aiba rabdare, nu o sa te ajute nici tatal solutilor pentru erectie, totul vine de la creier, trebuie sa te relaxei si in timp o sa-ti revi....Succes si anunta-ne.