| anonim_4396 a întrebat:

Am ajuns cu prietena mea dupa 8 luni de zile in dormitor si imi facea un handjob si cand sa imi dau drumul m-am timorat si am urlat la ea fara sa vreau sa se opreasca si a inceput sa planga....nu mai vrea sa faca asta niciodata si nu stiu ce sa ii mai zic pentru ca mi-am cerut scuze si i-am explicat ca nu mi-am dat seama de ce am facut...help =(

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Saraca fată ai speriat o, bou esti mă, ea ti a facut un bine si tu urlii la ea ca disperatul, normal ca fata a inceput sa plîngă este groaznic ce ai facut tu, sper sa nu te mai caute fata niciodată, esti nebun.Si totusi de ce ai urlat la ea? Ca doar fata nu te viola, nu te bătea nu te ameninta.Ce ai avut cu ea.

| RxTx a răspuns:

Mai incerci, faci un filmulet in care vede ca poti si singur si ca esti un om normal, ii spui ca a fost pentru prima data in viata ta cand ai fost cu o femeie
O lasi o perioada de timp nu ii mai ceri sa faca nimic
mergi cu ea la mute la mare in excursii si iesi mai gol de la baie din cand in cand asa ca din intamplare.
Va uitati la ceva filme amoroase si cand vin scenele o faci singur cu mana ta sa vada ca totul este bine si ca nu esti defect
apoi ea va capata incredere in timp

| Sofer a răspuns:

Ești nebun. Îți dădeai drumul și nu era nicio problema. Dar nu trebuia sa urlii la ea.

| Duduchi a răspuns:

Vai ce om, nu pot sa cred. Nici nu vreau să mă gândesc, de aceea nici nu am să-ți dau un răspuns, ci am să părăsesc cat mai repede linkul acestei întrebări groaznice.