| Numee a întrebat:

Am aproape 15 ani, acum o saptamana am reusit sa imi decalotez capul penisului complet!
Prima data l-am decalotat cand era in stare erecta, apoi urmatoarea zi am incercat sa il decalotez si cu ea moarta(in stare normala) am reusit, dar cand e belit mi se pare ca nu se mai scoala la fel de repede cum o facea datile trecute cand nu il aveam belit?
E normal, ar trebui sa mai raresc?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

L@ba nu afecteaza nivelul erectiei. Poate doar sa favorizeze pe viitor procesul de decalotare mai usoasa a glandului penian. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, ar trebui sa raresti laba sau sa nu o mai practici deloc.