| GossipGirL93 a întrebat:

Salut am asa o problema,prietenul meu imi zice permanent ca ma iubeste si ca nu poate fara mine,dar pe linga toate astea mereu spune minciuni de tot felul si eu stiu adevarul de ce mereu face asta, eu l-am intrebat de ce minti el zice ca ma iubeste si se teme sa nu ma piarda)pe mine asta ma doare! Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Cred ca ca ar trebui sa iesi oleaca singura in parc si sa incerci sa gandesti situatia
aici primesti raspunsuri dupa care te poti orienta...dar numai tu decizi ce faci

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Ca e un mincinos. Daca iar pasa de tine nu te-ar minti. Eu sunt de 5 ani cu iubitul meu si nu m-a mintit niciodata, daca nu vroia sa imi spuna ceva evita pur si simplu subiectul, dar nu sa imi spuna minciuni sau altceva. Tu esti intr-o situatie naspa pentru ca nici macar incredere in el nu poti avea, chiar daca spune adevarul nu il mai poti crede. Oricum baftawinking

| neutrino a răspuns:

Ca si in cazul vostru, baietii, pentru a cuceri fetele, spun tot felul de minciunele. Fetele, cu toate ca realizeaza acest lucru, accepta acest joc. Asadar, daca el spune ca te iubeste, de ce nu esti multumita?

| h3r a răspuns:

Că te joacă pe degete.

| Sweety27 a răspuns:

Acu multi ani am avut si eu o relatie asemanatoare. Baietii au o varsta la care vor sa se simta castigatori, cuceritori, doriti. Stau langa o fata pe care o plac prietenii lor, o folosesc pe post de MEDALIE, il pozitioneaza pe o treapta inainte in randul prietenilor ca au o fata de calitate insa, in acelasi timp isi fac de cap cu fetiscane, aventuri, doar pentru ca hormonii ii controleaza pe ei. Nu poti face decat sa astepti sa treaca aceea perioada la el, pana se mai maturizeaza si o sa te vrea doar pe tine, sau poti sa ii faci si tu aceleasi lucruri si sa iti traiesti viata! -Funda?-

| gage a răspuns:

Ca esti o indecisa si o nesigura pe tine...

| Patr1c1a990 a răspuns:

Mai mult ca sigur este un pervers care nu ii pasa de tine si vrea doar sex!