| andreispeed250 a întrebat:

Salut,am avut contact sexual neprotejat pe 30 mai, insa nu am finalizat inauntru.Menstruatia trebuia sa-i vina pe 10 iunie, insa momentan nu i-a venit.Care ar fi sansele?

3 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Poate are menstruatia neregulata și de aia întârzie.

| Ishq a răspuns:

Nu trebuie să finalizezi actul în sine, ca femeia să rămână însărcinatălaughing))

| alindragoi101 a răspuns:

În timpul actului sexual, mai ales după multă pauza sau prima dată, sau la unele chiar de fiecare data se schimba menstruația din cauza schimbărilor hormonale, nu vreau sa spun ca e normal dar nici anormal, depinde de situație