| flavy7 a întrebat:

Salut Am cu un baiat 1 luna si o saptamana aproape de cand vorbim ne certam iar ne impacam el a facut primul pas cu mine tot timpul imi place foarte mult de el cum sa ii demonstrez sentimentele mele fata de el

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Sentimentele nu se demonstreaza, sentimentele se simt.

Sfatul meu e sa fii rezonabila cu privire la aceasta relatie, daca dupa o luna deja exista certuri, personal nu vad prea bine relatia.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil imaturitate, lipsa ratiuni va bantuie, ce sa faci poti sa faci sex cu el ca aiba interes fata de tine

| flavy7 explică:

Multumesc