| sexiita a întrebat:

Salut, am cunoscut un baiat de care m-am indragostit cum sa inteleg daca ma place va rog. funda

Răspuns Câştigător
| Nata_9789 a răspuns:

Provoaca-l ca unele intrebari care te-ai da seama ca te place, felul cum vb cu tine, felul cum te priveste...sunt multe chestii... bafta :*

6 răspunsuri:
| Ángel_8890 a răspuns:

Pai daca se uita insistent la tine, daca incearca sa te tot ea la intrebari. Daca este mereu inpreaja ta.Sincer ca sa iti spun nu sunt anumite moduri de a cunoaste ca un baiat te place. Pur si simplu simti. Uni sunt mai timizi alti nici nu isi arata ca te plac.Se obsearva din comportament, priviri. Daca este mai indraznet incearca sa te impresioneze ca sa iti atraga atentia.Ca sa iti dai seama ascultati inma si ea ti va da un raspuns

| cristina a răspuns:

Prin gesturi vezi cum se comporta cu tine cum vorbeste
atrage-l si tu un pic
fi sseducatoare
:*
pup

| deeeeeeaaa a răspuns:

E ff simplu. daca te place. iti va da atentie. te baga in seama. pe mess.pe strada etc. se intereseaza despre tine. e ff simplu :X:X

| Eaaaaa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el sa te bagi in seama.Sau chiar sa "il faci gelos" vezi daca se uita dupa tine sau asa.Sau poate chiar o sa vina el al tinetongue

| Ginuk a răspuns:

Buna sta pe langa tine sau vorbeste cu tine sau te imbratiseaza totul vine din sine vei vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-i sanii