| loadme a întrebat:

Salut, am facut dragoste cu prietena mea miercuri si acum are niste dureri in zona abdomenului, intrebarea este daca am lasat-o insarcinata? Am folosit prezervative si i-a venit menstruatia cateva ore ( 30 min ). ce imi ziceti sa fac. mersii!

9 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Cat 13 ani ai? Mai copile stai calm ca nu este insarcinata! Daca nu stii cu ce se mananca treaba asta...de ce te mai apuci? Trebuie sa mai cresti si sa te mai documentezi!

| Fulbaster a răspuns:

Nu,daca a fost protejat e foarte probabil sa fie insarcinata!

| mickidutza a răspuns:

Nu te teme....stai calm. se mai intampla, stiu cum ehee hee nu ai lasat-o insarcinata. si mie mi s-a intamplat de multe ori.winking

| loadme explică (pentru mickidutza):

I-a venit menstruatia cu culoare mai deschisa. e normal?

| mickidutza a răspuns (pentru loadme):

Este normal

| OodanteoO a răspuns:

Pai daca nu s-a spart prezervativul, si nu ai ejacuat in ea nu e nici o problema, si in legatura cu menstruatia, nu e nici o problema, e normal deoarece organismul ei trece printr-o perioada mai urata, si din asta cred ca e prima oara.Nu iti face griji nu ai lasat-o insarcina dar poti fi sigur ca nu mai e virginasad

| Klandestin a răspuns (pentru OodanteoO):

Dal ma in *** de copil

| loadme explică (pentru OodanteoO):

Pai am mai facut-o si inainte si nu o durea atat de tare abdomenul sau nu avea o culoare atat de deschisa menstruatia

| OodanteoO a răspuns (pentru loadme):

Pai poate de data asta avea o problema si nu ti-a zis si poate ca de asta.