| Bandit009 a întrebat:

Salut, am facut sex cu iubita mea cu prezervativ si m-am terminat in ea, oare poate sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca a fost cu prezervativ, este imposibil sa ramana gravida.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sansele sunt infime, neglijabile. Prezervativul, folosit corect, ofera cea mai buna protectie, nedepasita de nimic altceva. Si folosirea lui corecta include faptul ca penetrarea se intrerupe dupa ejaculare.

| cristimihailov a răspuns:

Offfff...

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca prezervativul nu s-a rupt sau nu a alunecat in timpul actului sexual atunci nu sunt sanse sa fii ramas insarcinata.

| Bandit009 explică (pentru HazelEyes77):

Ce vrea sa insemne daca nu a alunecat?

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Bandit009):

Uneori dupa ejaculare poate sa se deplaseze de la locul lui initial daca se intarzie prea mult indepartarea lui.

| AdrianaB1 a răspuns:

Nu stim noi ce e cu iubita ta.
Luati un test de sarcina, si veti sti un raspuns exact.

| Bandit009 explică (pentru AdrianaB1):

Dupa cat timp se face testul?