| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am facut tratament pentru boli venerice, ne am vindecat ambii. Acum intampinam o serie de probleme.
1. Curge sange din prietenul meu cand facem sex anal,pe mine nu ma deranjeaza, dar el dupa face sange cand face treaba mare...ce e de facut?
2. Avem complexe urate ca suntem gay, mai ales el. Faza e ca eu am mai trecut peste, dar el nu...si urla noaptea de ciuda ca e gay, face urat etc ce e de facut?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pari totusi ca ti-ai facut cont pe TPU mai mult sa trolezi decat sa intrebi lucruri pe bune...

| Violleta2022 a răspuns:

Fa cu schimbul, fii tu ala pasiv si lasa-l pe el sa fie activ, ca sa nu-i mai intre nimic lui in anus.

| mihai69 a răspuns:

1. Proctolog
2. Psiholog

| dullcat a răspuns:

Medic+psiholog.

| Hyperion7 a răspuns:

1.Probabil are hemoroizi, așa că înțelept ar fi sa meargă la medic
2.Pai daca el are complexe,de ce are?
Nu a fost un act voit până la urmă?
Daca situația persista, cum zice și colega, o vizită la psihoterapeut ar fi tot ce trebuie, mă rog, cred că vor fi vorba de mai multe.

| Miruna333 a răspuns:

Consultati un doctor si pentru a doua problema, psihoterapeut, nu va trece de la sine