| Andălain a întrebat:

Salut am incercat s o fac cu iubita mea si ea fiind virgina nu m asteptam sa fie usor doar ca ne am chinuit cam o jumatate de ora in care a fost doar chin si urlete in picioare n piept nu a intrat deloc am renuntat si n am mai incercat tin sa metionez ca nu sunt vre un cal cu penis de un metru si inainte am excitato mult si era foarte uda si era pozitia " misionarul " am incercat si cu lubrifiant va rog sa m ajutati cu un sfat ce sa fac sa intre rog seriozitate dau funda

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Sa te mentii calm si sa tintesti bine, daca e necesar potriveste-o cu mana

| Emilian65 a răspuns:

După o pauza de o zi, încercați din nou, poate atunci reușiți sa faceți sex.

| mihai69 a răspuns:

E prea stresată fata.
Mai încearcă, dar cu mult tact și (părerea mea) începi cu un orgasm oral pe care i-l oferi, apoi după o scurtă pauză, reîncepi oralul dar de data asta începi să folosești și un deget... Lasă pe (mult) mai târziu penetrarea propriu zisă, când deja va fi obișnuită cu ceva jucăuș prin vaginul ei.
După deflorare, lasă-i destul timp să se vindece rana!