| Paine2222 a întrebat:

Am incercat sa o dezvirginez pe prietena mea de 2 ori dar de fiecare data am ajuns intr-un punct in care ne-am oprit pt ca o durea prea tare. Cum fac? Ce sa ii spun? Cum procedez? sad
In momentul in care o doare ar trebui sa ne oprim de tot? Ma gandesc ca daca o sa facem asta mereu nu ajungem nicaieri.

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca se gandeste la durere si nu e relaxata, o sa va chinuiti mult si bine. Cel mai bine e sa o faceti fara sa planificati si sa nu treceti imediat la asta. Cat mai multe saruturi si mangaieri si asteptati pana in momentul in care va doriti foarte, foarte mult.

| Drolja a răspuns:

Fututul, în primul rând, este şi trebuie să fie distractiv. Nu ca o extracţie de măsea care trebuie suportată, circumcizie, pierce, sau altele de genul.
Greşiţi când gândiţi că la prima voastră partidă trebuie să vă pregătiţi în vreun fel, ca pentru un control. Că ea trebuie să se gândească la lucruri plăcute, în timp ce tu te simţi prost pentru că o pătrunzi să-i sară creierii de durere, ca să-i rupi o amărâtă de membrană.
Nu vă mai gândiţi la dezvirginare, nu vă pregătiţi şi nu vă mai stresaţi.
Ceea ce trebuie să vă preocupe pe voi data viitoare, va trebui să fie preludiul. Nu trebuie să fie programată partida de sex, ci totul spontan. Când vă veţi întâlni, fiţi amândoi excitaţi şi sărutaţi-vă, mângâiaţi-va şi lingeţi-vă până simţiţi că vi se topesc hainele pe voi. Când sunteţi la culmea excitării, penetreaz-o, iar ea e posibil că va avea un orgasm în următoarele minute. Durerea ruperii himenului va fi completată de plăcere şi excitare, şi va fi altfel de îndurat.
Lăsaţi prejudecăţile, şi tu, mustrările de conştiinţă şi crisparea, singurul lucru necesar pe care să-l ai la tine va trebui să fie prezervativul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa foloseasca lubrifiant, ca nu este excitata dextul si nu se udă de aceea o doare, sau nu insisti tu cu preludiul prea tare nu te străduiesti in primul rind ei sa i aduci plăcere, si după aia tie, nu te gîndii numai la tine, că de aceea oi doare, si daca vei face asa, o va durea la infinit si nu vei face nimic, că îi piere pofta si nu mai vrea.

| neutrino a răspuns:

Nu degeaba in unele tari exista meseria de dezvirginator!
In asemenea cazuri trebuie sa fii capabil de fermitate si dragalasenie fata de ea, altfel acest eveniment pentru ea se va transforma intr-un adevarat chin.

| Emilian65 a răspuns:

Inainte de pentrare lubrifiati bine locul de pentrare si penisul tau, puneti prezervativul si apoi incearca pentrarea usor si cu rabdare.

| SkyPilot a răspuns:

Este foarte important sa fie relaxata. Ii faci un preludiu lung (dar nu exagerat), ii faci declaratii ca si sum ar fi singura femeie de pe pamant, ii dai sa bea UN SINGUR PAHAR de vin sa o ajute sa se destinda, folositi prezervativ de preferat Durex simplu si, suplimentar, lubrifiant solubil in apa si fara arome. Exista pozitii din care dezvirginarea e mai usoara, te uiti pe net si alegi. Multi recomanda misionarul plus o perna sub fundul fetei.

Răspuns utilizator avertizat
| Hitback a răspuns:

Preludiuuuuuuuu asta trebuie domnule.

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Pai eu cred ca ar trebui ca primul act sexual sa decurga lent si frumos. Ia.o usor pe prietena ta. Ofera.i un preludiu, chiar daca tu nu vezi importanta acestuia, in primul rand, el ajuta la lubrifiere, ceea ce face o posibila penetrare mai usor de suportat. Ai rabdare cu ea si fi dragut, fa.i complimente pentru ca probabil are inhibitii in ceea ce priveste faptul ca ramane goala pentru prima data in fata unui baiat. Si incearca sa o penetrezi din prima cu penisul, cat de usor poti, in primul rand pentru ca va pastra amintirea. Altfel isi va aduce aminte de ziua.n care a fost dezvirginata cu degetul! straight face

| NicusorPOWER a răspuns:

Ea trebuie sa fie excitata si sa o saruti
Iti recomand un prezevativ
Pentru a evita durerea
Tu trebuie sa stai pe scaun o iei frumos in brate si ii dai drumu usor in sabie
Asa am patit si eu, zicea incontinu ma doare ma doare si sare pe pereti
Pana cand am casit petodata asta
Desigur va simti o durere cu mult mai mica
O zi buna?