| Cristianmarian1278 a întrebat:

Salut, am luat Maraton pentru cine cunoaște pastile minune pentru potenta, dar n-am citit administrarea și am luat o pastila asa cu apa deci nu si0a făcut nici un efect, sunt îndrăgostit de o fata și n-am erecție, cine a mai luat pastila să-mi zică cum se procedează sa funcționeze, mulțumesc.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai lua pastile ca mai rau faci, alea nu sunt bune pentru organism nu te vor ajuta cu nimic decat cu un infarct miocardic, in rest nimic, penisul nu intra in erectie din cauze psihice daca esti deprimat sau daca ai abuzat de masturbare, asteapta o saptamîna si vei avea erectie. Trebuie sa nu fi stresat si atunci va merge treaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai problema impotentei tale este de alta alta natura, nu emotionala cum crezi tu, poate-i fiziologica.
Mergi la un medic UROLOG sa-ti faca investigatii medicale.

| Cristianmarian1278 explică (pentru Violleta2022):

Pana acum n-am avut treaba doar de când am cunoscut fata asta doar când îs în prezenta ei, în rest n-am treaba, treaba asta mi se întâmplă de 3 4 zile înainte n-aveam probleme

| Cristianmarian1278 explică (pentru Cristianmarian1278):

Duar cand sunt cu fata, aseară am avut întâlnire cu fata și n-am putut s-o duc la final, iear acum dimineața nu vrea sa mai mo..ra

| dullcat a răspuns:

Ai fost la medic? Nu e ok sa iei pastile asa random, chiar daca sunt targetate pe problema ta.