| anonim_4396 a întrebat:

Am mai multe intrebari si le voi adresa pe toate aici in special pentru fete:
Va plac baietii cu par subrat?
De ce multe dintre fetele de astazi apreciaza fizicul barbatului, adica daca nu are patratele si pectorali nu merita oh go on..stiti voi.
Ati sta cu un baiat daca ar fi mai plinut?
De la ce varsta ati vrea un iubit,si cati ani sa aiba acesta.:p
Cam atat pe moment, astept raspunsuri tongue

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De milioane de ani barbatul a ales femeia pentru a face sex cu ea si femeia barbatul care sai asigure un viitor, crezi ca asta s-a schimbat? fizicul conteaza, suntem programati sa ne placa fetele simetrice, faza cu sufletul e o vrajeala de a fetelor sa nu crezi in de astea

| SunnyDay88 a răspuns:

Nu! din acelasi motiv pentru care si baietii apreciaza fetele curate.

| C26 a răspuns:

Buna. Mie imi place ca iubitul meu sa fie curat, si ingrijit happy Nu cred ca tie ti-ar place ca fata sa aiba ditamai padurea la subrat, sau jos sau pe piceoare laughing) Asa nici nou, de fapt mie una nu-mi place tongue Si eu nu ma uit la baiat sa fie cel mai frumos happy Bine conteaza si cum arata, n-am stat cu baieti mai plinuti, ultima data cand am avut o relatie cu un baiat cu 12 ani mai mare ca mine, l-am ales si am vrut sa stau cu el, pentru ca mi-a placut de el, ca era matur, sa aveam ce sa invat de la el, ca stia ce vrea.happy Asta mi-a placut cel mai mult la el..Si eu nu prea ma uit la baietii cu patratelehee hee

| C26 a răspuns (pentru C26):

Aaa..si nu conteaza varsta intr-o relatie..atata timp cat e iubire tongue

| Alexandraadam2 a răspuns:

1.curat ingrijit.nici par pe picioare nu l-as lasa sa aibalaughing

2.nu ma intereseaza patratelele, imi e scarba

3.in nici un caz