| Numetampitnuilnimeresc a întrebat:

Am nevoie de ajutor am 22de ani, am iesit cu o fata in oras pe care nu o cunosc!
Prima intalnire a decurs ok
A 2a a fost o semi intalnire
A 3a a fost mai mult o plimbare lunga cu masina care a durat 4 ore
Problema este nu reusesc sa simt nimic din partea ei la a 2 intalnire am incercat sa o iau de mana dar cand i-am dat drumul isi ascundea mana...
Din ce stiu a trecut de 2 luni printr o despartire " a fost inselat a "
Din ce am inteles nu stiu daca e adevarat ar avea inclinati catre fete...
Continua sa iasa cu mine daca ii propun dar nu o inteleg!
Pur si simplu am nevoie de un sfat inteligent, nu am mai intalnit o asemenea fata!
Mersi!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil are nevoie de mai mult timp să se obișnuiască cu tine și nu e încă pregătită să te accepte sentimental. Ori te vede doar ca pe un prieten. Tu știi dacă ți-a dat semne până acum că te place

| Violleta2022 a răspuns:

Ce-i asa greu sa intelegi? Ti-a spus ca tocmai a trecut printr-o despartire, deci sufera dupa fostul iubit si evident ca nu-i interesanta de nimeni acum.
Cauta-ti alta fata, una fara probleme.

| NarcisIfrim a răspuns:

Atunci cand o fata isi retrage mana, cand o iei, inseamna ca nu vrea sa para ca se lasa usor.Tu ia-o inapoi de mana.Mai repede iarta o femeie, un barbat tupeist, decat unul timid.
Adevarul e ca, si despartirea si inselatul e ceva groaznic, are nevoie de afectiune.De comunicare.Incearca sa o iei mai mult in brate, sa fii mai afectos, sa ii faci mici atentii.Are nevoie de asta.
Vrei sa o iei de mana o iei, vrei sa o iei in brate o iei, la fel si cu sarutul.Nu fii timid, sau sa te pierzi.

| Paulyka36 a răspuns:

Daca a trecut doar două luni de la despărțire atunci sigur iese cu tine sa nu se simta singura, esti un pansament pentru ea și din păcate așa o să ramai.Eu zic s-o lași până nu prinzi sentimente pentru ea că sigur nu-și dorește nimic și cu prima ocazie o să se întoarcă la fostul.