| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Am nevoie de ajutor am intrat intr-o relatie de curand si ne-am cam grabit. Ea mi-a spus ca ma implic prea mult si sa ii dau timp.Am inceput sa tin la ea si mi-e frica sa o pierd. Vrea oare doar spatiu sau vrea "spatiu"? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ea vrea timp, sa o iei mai usor (la inceput vorba cateva zile apoi o saruti si dupa 3 luni sau 2 vine si partea sexuala).

4 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Misogin - partea sexuala poate veni si dupa 1/2 saptamani, sau 2 zilesmug laughing

| mgtow a răspuns (pentru Dominicc):

Iar mi-ai dat ignore, prea devreme ar fi la 2 zile sau dupa 2 saptamani. Ca sa cunosti omul bine e necesar de cateva luni. Ma bucur ca ai prietena.

| Dominicc a răspuns (pentru mgtow):

Nu ti-am dat ignorehee hee nu am mai intrat pe mess, nu prea am timp.

Sa iti raspund si la dilema. Mereu o sa contrazici aici.
Faza cu sex la 2 zile sau saptamani e vorba de atractie si ce ii inspiri fetei/femeii/iubitei etc.
Depinde de atractie, de cum o duci in stari care sa o atraga smd.

Ps: femeile sunt emotionale si depind mult de emotii. in mare parte!

Faza cu, sa cunosti pe cineva trebuie luni. Gresit... trebuie ani sau o viata si tot nu ajunge, in schimb poti doar sa vezi daca te atrage persoana in asa fel incat sa fiti unul langa altul pe durata indelungata.

Mai vb noi pe privat daca e.

Bafta!

| psycho771 a răspuns:

Poate se sperie pentru faptul ca tu ii arati prea mult ca nu vrei s-o pierzi. poate fara sa-ti dai seama devii insistent, iar asta nu-i place. Las-o usor, n-o vei pierde.