| Lena33 a întrebat:

Salut.Am nevoie de ajutor:eu m-am indragostit de un baiat.Il iubesc mult, dar nu stiu ce simte el pentru mine.As vrea sa mi-l scot cumva din inima fiindca nu mai pot dormi noaptea.Mi-ati putea spune cum sa il uit?

Răspuns Câştigător
| justadream94 a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa te apropii de el arata-te interesata de ce face spune unui prieten de a lui ca e dragut si prietenul ii va spune.dc sa il uiti daca iti place? si crede-ma e destul de greu de uitat!

greu dar nu imposibil, daca te respinge desi nu cred iti va fi mai usor

si daca nu vrei sa incerci deloc inceearca mai multe iesiri cu prietenii care te fac sa te simti bine, sau fa lucruri care iti plac si necesita concentrare

daca consumi energie in timpul zilei adormi mult mai usor.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Apeleaza din nou la papasa.

| împartezâmbete a răspuns:

Ai 13 ani esti micaa, o sa iti treaca repede.e o pura obsesie pe moment atat, o sa vezi tu, preocupae de scoala si cam atat iti propun eutongue

| Dariiiii a răspuns:

Cam ciudat sa iubesti un baiat asa. fara sa stii macar ce simte pentru tine, dar ma rog. Ca sa il uiti, uita-te dupa alti baieti si petrece timpul cu prietenii, daca stai si te gandesti la el, nu il vei uitalaughing Bafta.:*

| SverinMihaela2012 a răspuns:

Iesi cu prietenii la o plimbare, ride, glumeste, merge la un film, petreceri seara in pijama distractie la maxim si uiti de el... Funda?

| robyionutz a răspuns:

Dece sa il uiti mai intai intreaba-l daca ii place de tine ca nu ai nimic de pierdut si daca zice nu o sa il uiti nu fi ingrijorata de asta. BFTA