| adiTzaa19 a întrebat:

am nevoie de ajutor! maine o sa fac sex pentru prima data si imi e frica, am emotii! e pentru a 3-a oara. Prima data nu imi era frica deloc. dar acum... ce sa fac? am 14 ani, si sunt baiat

24 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Bine deci realizati ca omu e dus nu? M-am uitat putin prin intrebarile tale domnu si se pare ca te pricepi super bine la mintit, in unele intrebari zici ca ai 19 in unele 14 nici nu sti ce sa crezi, dar in poza de la avatar sigur nu ti-as da 14 ani deci....mai lasa-ne!

| roxydulkica a răspuns:

Baga in lista id-ul roxy.ionescu25@yahoo.com si te mai invat eu tot ce trebuie

| Liviu a răspuns (pentru roxydulkica):

Dai si meditati in particular?, lasa-mi adresa talaughing

| alin_9439 a răspuns:

Mda...astias niste (cretini) care nu au ce face oricum prin a3-a oara vr sa faci inteles faptul ca e a 3 oara cand incerci sa o faci dar nu ai reusit oricum nu trebuie sa spui poezi sau baliverne si inplus sex e de la sine si nu ai nevoie sa inveti orcine stie cu sa faca sex si totusi 14 ani e cam devreme

| Cherilyn a răspuns:

Citez "maine o sa fac sex pentru prima data! e pentru a 3-a oara, prima data nu imi era frica deloc".
laughing nici tu nu stii ce-ai scris...

| costellodonatz a răspuns (pentru Cherilyn):

Darolling on the floor)) mesaj scris de un imbecil...

| alin_9439 a răspuns (pentru Cherilyn):

Da separe ca tu esti un alt (idot) care nu stie nimic cand a zis a 3 oara se referea de cate ori a mai incercat si nu a putu dar separe ca tu esti un mucos mucoasa care nu are ce face seara si nu poate intelege nimic nici macar nu sti ce e ala sex

| Cherilyn a răspuns (pentru alin_9439):

Si tu cine esti, avocatul poporului? laughing
- btw, mai invata si tu sa scrii, ca abia am descifrat-batting eyelashes

| alin_9439 a răspuns (pentru Cherilyn):

Mda cum ziceam copii de 8 ani care nu au ce face si nu-s avocatul lui da idioti/idioatele ca tine nu merita lasati in pace pentru ca sunt nite oameni care nu stiu nimic

| Cherilyn a răspuns (pentru alin_9439):

Pfff... si cu idiotii ca tine, care nu stiu sa scrie si mananca rahat ce facem?!
Eu zic ca voi nu meritati sa fiti lasati in pace. ^^

| alin_9439 a răspuns (pentru Cherilyn):

hai numi zi ca tu esti profa de romana si de ce trebuie sa recurgi la cele mai stupide lucruri posibile si daca tot cati ani ai?

| Cherilyn a răspuns (pentru alin_9439):

Singurul lucru pe care il am de facut in momentul asta e sa-i dau unui cocalar frustrat informatii despre mine laughing.
In fine, nu mai am ce sa discut cu tine pentru ca nu prezinti niciun interes, deja m-ai plictisit.

| alin_9439 a răspuns (pentru Cherilyn):

laughingeu nu am zis ca ar trebui sa te distrezi si oricum nu-s cocalar ca nu ascult manele si oricum ne-am certat dincauza unuia care a gresi oricum sper sa ne inpaca noapte bunabig grin

| Cherilyn a răspuns (pentru alin_9439):

Am inteles.
Ok, eu imi cer scuze ca te-am jignit.
Data viitoare te sfatuiesc sa-ti alegi mai bine cuvintele, pentru ca se pot produce certuri. happy
Noapte buna si tie!

| CadeamiarMaseaua a răspuns (pentru alin_9439):

Vezi ca ai pierdut niste litere pe drum.Sau poate tastatura e de vina laughing

| alin_9439 a răspuns (pentru CadeamiarMaseaua):

Mama frate ce inteligent esti acum ca am uitat 2 litere o sa mor de rusine cum am putut uita de speciala litera 't' si mai ales 'm' P. S se vede ce inteligenta ai (artificiala)

| KeporLove a răspuns:

Fi barbat in primul rand!
Excito, spune-i poezi de dragoste, fa-i complimente.
Nu te speria, nu ai de ce e doar o partida de sex.
Protejativa!

| xBiiaM a răspuns:

E alegerea ta daca vrei sa facihee hee. De exemplu... Daca iti e frica, spune-i persoanei cu care urmeaza sa faci ca nu esti pregatit, va intelege happy. Daca esti pregatit trebuie doar sa fii TU. Nu cred ca va fi ceva rau. happy Bafta!

| hitman112 a răspuns:

Daca iti este frica, alege varianta suna un prieten.

Răspuns utilizator avertizat
| hitman112 a răspuns (pentru gorlan):

Pff... am uitat sa-i las nr de telsad

| Amalia14 a răspuns (pentru hitman112):

laughing)

| CxXPCC a răspuns:

Bahh la asta va sta gandull!
Punetiva cu burta pe carte sh lasati asta
La asta va sta gandul chiar si de sarbatori?

| HotGirlCool a răspuns:

Dragă. tu nu te faci inteles. Ori e pentru prima data ori pentru a3a data.Aici nu inteleg. Dar totusi, incearca sa deții situatia sub control. Dar cred ca ar trebui sa va protejati.Sa nu cumva sa aducati vreun copil la viatalaughing totusi..esti la o varsta cam mica pentru asa ceva, esti minor.ar trebui sa ai mare grija.bafta oricum!big grin