| ingridush a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. Imi place de un tip si cred ca i-am atras atentia, dar nu stiu cum sa aflu daca ma place si el. Oare ar trebui sa fac eu primul pas sau sa astept sa ma abordeze el? Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Crixy a răspuns:

Daca e barbat si stie ce vrea atunci va face el primul pas.Acum depinde si de ce varsta aveti,la varste mici nu prea conteaza cine face primul pas.Dar cand incepi sa treci de adolescenta sau incepi sa te simti femeie atunci te astepti sa fii cucerita,dorita si iubita,nu invers. Daca te place dar nu are curaj sa-ti spuna,ce sa zic,e prea copil pentru tine probabil.Din punctul meu de vedere cel putin, ca baiat, cand imi doresc o fata nu astept ca prostul, pentru ca viata este scurta!

| andreeaandreea123 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa astepti ca el sa se apropie. Dar daca ceva timp nu face nici un pas, atunci mai atragei atentia cu ceva. Si poate atunci va face pasul.

| corina999999999 a răspuns:

Asteapta el sa te abordeze, dar daca tie iti place de si tu mai apropieet de el

| LAEME a răspuns:

Eu zic sa te masturbezi ca dupa intrebare clar nu esti potrivita pentru altceva