| Alexa15_8816 a întrebat:

Salut.Am nevoie de niste sfaturi.Am avut relaxie cu un baiat de 3 ori si deama nu sunt atasata de el. El era prima mea iubire l-am iubit 6ani. De ce nul mai vreau?

3 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Poate te-ai plictisit sa-l mai iubesti, poate nu este cea astaptai de la el.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai avut "relaxie" cu el si e deja "nul" de ce-ti mai faci probleme?! Daca este "nul" inseamna ca e anulat si "nu-l" mai iubesti.

| gabytz18 a răspuns:

TE-ai plictisit de el. Poate a intervenit monotonia. Nu a mai venit cu nimic nou in relatie.