| antoniaaaa a întrebat:

am nevoie de un sfat big grin am stat cu un baiat 7 luni de zile el a fost singurul baiat cu care am stat atat timp.de atunci cu oricine as incerca o relatie nu pot mai mult de o saptamana-2 oricat as incerca.sad chiar nu stiu ce sa fac crying oare sunt o curvulitzabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| MariiLetz a răspuns:

O sa iti gasesti un baiat, dar ai grija sa nu iti faci o reputatie prin faptul ca lasi baietii dupa 2 saptamani

2 răspunsuri:
| d33utza003 a răspuns:

Ei esti curvulitzalaughing... inca nu l-ai uitat si ii compari pe ceilalti cu el si vezi ca niciunu nu e ca el...continua asa si o sa iti gasesti unu cu care o sa ramai mai multhappystai linistita

| Anca95 a răspuns:

Nu probabil inca il mai iubestio pe fostul si nu poti trece peste.