| Alexxxu96 a întrebat:

Salut, am nevoie neapărat de un sfat!
Am 19 ani și sunt cu o tipa de 4 luni. De aproximativ o lună dorm la ea pentru ca locuieste singura și chiar ea îmipropune sa rămân la ea peste noapte. Am încercat de vreo 3 ori să fac sex cu ea dar zicea ca nu e pregătită (mai ales ca este si virgina.) Ei bine ieri seara, eram pe drum înspre ea șiam sunato să îi zic ca vin spre ea. Am ajuns în parcare, am parcat mașină și o vădpe ea pregatinduse pt ceva. CCând am ajuns în apartament am vazuto îmbrăcată foarte sexy și am fost foarte surprins. La început credeam a este o glumă. Surprins, o sărut ca de obicei, o iau în brațes sșiiîi șoptesc ca e sexy. Lucrurile deja erau clare pentru mine. Am început să o dezbrac si de aici va dați seama. Era foarte pregătită, avea prezervativul la îndemână semn ca vrea sa ne protejăm. Ei bine am dezvirginato fara dureri prea mari deoarece am mai avut parte de aașa ceva. A fost enorm de satisfăcută. Întrebarea mea este: azi am vrut să dorm la ea însă a zis ca se simte cam prost, poate fi din cauza primulu ei act sexual oare? Daca i sa mai întâmplat cuiva așa este cât de cât normal? Și în cazul acesta ar trebui să o laș puțin în pace sau ce ar trebui să fac?

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Mergi la ea, stai langa ea, sa vada ca ii esti alaturi. Nu sta neaparat la ea acasa, incearca sa o ajuti, sa ii aduci mancare sa ii faci un ceai cald, sa o ingrijesti. Daca este din cauza ta, trebuie sa o ajuti.Deci, fata poate avea dureri din cauza prmului ei contact sexual. Dureril caauzaate e ruperea himenului sunt destul de mari, dar vor trece in cateva zile.Pana atunci, sa o ajuti, sa fii alaturi de ea, sa fii ca un tata. Bafta!

| Alexxxu96 explică (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Mulțumesc pentru răspunsul tau, chiar acum voi merge la ea. Chiar iti mulțumesc! Ai funda!

13 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Depinde de cum te-ai purtat cu ea dupa. Degeaba era ea "enorm de satisfacuta" daca tu dupa te-ai intors cu spatele la ea si ai sforait linistit.
Sper ca intelegi unde bat.

| Alexxxu96 explică (pentru DeeaMarry):

Am fost foarte grijuliu și nu am închis un ochi toată noaptea. Mulțumesc pentru răspuns.

| Astaeparereamea a răspuns:

Daca tu scrii ca ai mai avut parte de asa ceva inseamna ca sti ce sa faci, parerea mea e ca tu ce visezi noaptea povestesti altora laughing))) auzi la el ''am parcat mașină și o vădpe ea pregatinduse pentru ceva" du-te ba in lumea taaaa laughing)))

| Alexxxu96 explică (pentru Astaeparereamea):

Am mai avut contact sexual cu altă față și nu să întâmplat așa. Ceream un sfat și văd ca îți cam bâți joc aici. Sta la parter și avea geamul deschis și o văzusem cu un costumaș sexy... nu înțeleg ce ti se pare așa iesit din comun

| Alexxxu96 explică (pentru Astaeparereamea):

În primul rând nu ti-am cerut părerea ra! În al doilea rând nu înțeleg de ce tot delirezi atata! În al treilea rand nu înțeleg ce ți se pare așa neclar și nu ai pic de bun simț copile!

| Astaeparereamea a răspuns (pentru Alexxxu96):

In al treilea rand nu te mai grabi cand scrii ceva, nu se intelege nimic. Din ceea ce ai scris mi-am dat seama ca esti aiurea, de ce? Uite de ce:
"Ei bine am dezvirginato fara dureri prea mari deoarece am mai avut parte de aașa ceva."
Ce putem deduce de aici? Ca stiai foarte bine la ce sa te astepti, daca ai avut parte de asa ceva, se vede dupa cum ai reactionat ca n-ai mai mult de 20 de ani laughing))) auzi la el... a vazut-o pregatindu-se pentru ceva laughing) In locul tau nu stam sa narez pe site, mergeam direct la ea sa vad cum pot sa o ajut sa scape de starea in care se afla, mai copile.

| DeathIncarnate a răspuns:

Ai dat banana la maimuta, coix?!
GOOD WORK DUDE

| Emilian65 a răspuns:

Aceste stari de rau sunt de la primul ei act sexual. Ar trebui sa mai ai rabdare cateva zile pana se trec ranile produse la himen in urma dezvirginarii. Apoi puteti face sex de cate ori vreti voi, dar protejat.

| Alexxxu96 explică (pentru Emilian65):

Nici prin cap nu-mi trecea sa ne mai... deocamdată.

| AliTheo18 a răspuns:

Da! Este normal ca ar trebui sa se simta putin ciudat, e ceva nou pentru ea, nu-ti face griji! E ca o schimbare radicala, bine, ceva frumos, presupun! Nu! Sa nu o lasi in pace. Araata-i ca-ti pasa de ea, ca tu nu o lasi! Ca esti baiatu care a dezvirginat-o si ca simti ceva pentru ea, ti la ea! Tu ar trebui sa fi mandru, in sensul ca esti primul ei baiat. Nu o lasa! Asta iti zic ca de la fata la baiat. Nu fi toti acei baieti insensibili si care isi bat joc. Iubeste-o! Probabil ca meritati amandoi. Succes!

| lex79 a răspuns:

Adica cum se simte prost?

esti cu o tipa? adica e doar o tipa... hmmm... interesant.

| madalinfindrihan a răspuns:

O lasi putin si o sa vine ea la tine