| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutorul vostru.Am steam original si am descoperit un gui tare si nu imi merge dar il vreau neaparat cand se schimba mapa ma scoate din joc si imi spune asta
LoadTGA:only type 2 and 10 targ RGB images supported
Va rog din suflet sa ma ajutati am meci de clan saptamana viitoare si am nevoie de al pentru ca trevuie sa fac demo si arata mai misto cu gui. Ofer funda +vot.contactati-ma la id zingaz_enos.Multumesc Scuzati categoria dar e o nevoie disparata

1 răspuns:
| al3ks a răspuns:

Ori e de vina monitorul ori placa video nu face fata cam astea ar putea fii