| anonim_4396 a întrebat:

Salut am nevoie urgetent urgent de un sfat, va rog nu stiu ce sa fac..mam intilnit cu un baiat 3 ani de zile, el are 23 eu am 18 m-am culcat cu el, este plecat peste hotare de 6 luni, acasa va veni in august intre timp eu am cunoscut un alt baiat de 25 de ani,mi-a placut enorm de el, am iesit prima seara apoi a doua zi m-am culcat cu el, nu stiu de ce am facut-o sincer...imi place enorm m-am despartit si de pretenul meu pentru el avem 2 saptamini de cind sunt impreuna cu acest baiat, el mai inainte de mine sa intilnit cu o fata timp de 8 ani in seara cind a ceruto de nevasta ea la lsat pentru altul el incredere in fete nu mai are deloc,mi-a spus asta tot timpul, aseara i-am scris noapte buna, nu mia raspuns azi dimineata i-am scris iarasi de 2 ori.dar nimic nici o veste cum credeti sunt o curva? sunt o usuratica, el numa ma avut si atit, credeti-ma cinstit nu stiu de ce asa am cazut in bratele lui asa tare dar tin enorm la el nu vreau sa-l pierd ce asa putea face... ajutati-ma va rog

8 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Ai putea sa nu mai lasi pe unu si pe altu sa isi bata joc de tine si sa te foloseasca. NU zic ca esti curva, pentru ca nu ai facut-o pentru bani, insa nu ai pic de respect fata de tine. asta ar trebui sa iti dea de gandit. ai grija de corpul tau ca nu iti va da nimeni altul la schimb. uita-l si pe unu si pe altu. concentreaza-ti atentia pe altceva, nu pe baietii, si vezi-ti de viata ta, fa ceva mai bun din ea, asta daca ai capul pe umeri, si ceva in el, daca nu sa fii sanatoasa!

| stark47 a răspuns:

Da,cam asta ar fi definitia la ceea ce ai facut.fii matura.prostia se plateste, ceea ce simti acum e rasplata pentru prostia pe care ai facuto.sa iubesti pe cineva e cel mai frumos lucru care ti se poate intampla, iar tu ai dat cu piciorul.acest baiat nu o sa te pretuiasca niciodata, pentru ca mereu se va gandi ca va pati la fel.tu esti cu el pentru ca ai inselat pe cineva, el mereu se va gandi ca va pati la fel.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Ai cedat prea usor adica la a doua intalnire pac direct sex, nu te condamn esti majora si teoretic raspunzi de faptele tale dar gandeste-te ca poate barbatul acela a vrut doar sex de la tine si atat nimic mai mult iar tu poate ai dat cu piciorul unei relati de 3 ani de zile pentru o aventura de 2 saptamani, incearca sa il cauti si sa iti raspunda la intrebari sau las-o balta si incearca sa te impaci cu fostul iubit sincer nu cred ca te va mai ierta

| alexmarton a răspuns:

Nu, dar esti pe lista de favoriti a lui big grin

| llljk a răspuns:

E bine că ti-ai asumat greşeala. eşti prea zbuciumată, lasă deoparte tot ce s-a întîmplat, ia o pauză ocupă-te mai mult de tine.

Băieţii în general vor doar sex, sunt putini cei care vor o relatie serioasă. Fă-ti ordine in viată, pune un timp deoparte doar pentru tine în care să te gindesti ce e mai bine pentru viaţa, viitorul tău. şi cand eşti pregătită vei întîlni un băiat care să se comporte frumos, să te iubească.

Ai mai multă grijă pe viitor in cine ai încredere.

Take Care!

| dishea a răspuns:

Vaaai,ce telenovela!
Revino cu picioarele pe pamant femeie!
Ce crezi ca a vrut ala de 23 sau de 25 de la o pustoaica de 18? mai ales daca zici ca erai si mai mica cand v-ati cunoscut, n-ai pentru cine sa suferi atata, trezeste-te la realitate!
Acuma na, daca tie ti-a placut si te-ai simtit bine si n-ai remuscari atunci e ok, go aheadlaughing, dar dupa aia sa nu zici ca suferi cand nici macar nu stii pentru ce suferi.Suferi pentru ca ai fost proasta, de-aia suferi, dar oricine face greseli.Da-ti un refresh si trece mai departe.

| euuilem a răspuns:

Uital si fi mai atenta pe viitor.

| TheMotanel a răspuns:

Esti...( cam toate sinonimele pe care le-ai insirat in intrebare ).
Iti doresc sa ai parte NUMAI de parteneri exact ca tine. Mult succes.