| cristi_6250 a întrebat:

Salut.Am o cariera la fifa 07 si dc jucatorii mei sunt obositii? Funta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa trebuie. Cariera e cat mai realista, d-aia obosesc jucatorii. Ca sa nu mai oboseasca ar trebui sa faci si tu inlocuiri in timpul meciurilor.

| Aly_9916 a răspuns:

Mda adii are dreptate pentru ca jocul este facut sa fie cat mai realist ca sa nu oboseasca jucatorii imp pirn minutul 70 ar trebui sa faci schimbarile ca sa ii ai apti de joc si pentru meciul viitor