| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o curiozitate.
Multi baieti dupa ce ies din club, afirma ca au agatat o fata din club si au chemat-o acasa, dupa care au facut sex.
Cum reusesc astia sa o faca? Daca din cate stiu dupa ce bei alcool nu mai exista erectie.

Răspuns Câştigător
| DorelExpertu a răspuns:

Cine a zis ca bei alcool?
Alcoolul e pentru aia care nu *** nimic

Legendele iau un pahar gol dupa bar, merg la baie, pun apa in el, vin cu paharu in mana pe sistem, se freaca pe langa o fata, ii propune sa o duca acasa si acolo incepe distractia.

Bag pl, pentru raspunsu asta merit funda.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii doare gura sa spuna asta?

| Adry05 a răspuns:

Cand bei alcool in cantitate prea mare... nu de la orice cantitate de alcool

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai exista erectile când ești praf de beat... Nu după 3 4 pahare

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Pai prietenii cu care ies beau 1 sticla de vin pe putin. Si dupa spun ''ca am facut-o cu nu stiu cine din club'' Eu incerc sa aflu daca chiar e pe bune sau mint.

| RAY a răspuns:

Cum a reusit si un batran in biblie si inca cu cele doua fete ale lui

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mulți se laudă.
Puțin alcool excită.
Mult alcool inhibă.

| Frank51 a răspuns:

Dupa 3-4 pahare te tine 2 ore actul sexual. Dupa 2 sticle nu poti sta in picioare, nu sa mai ai erectie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tot abereaza unii deaici? Dupa ce bei 3 pahare de vin nu ti se mai scoala nici pe dracu. Eu stiu pe cineva care a baut o sticla si nici cu viagra nu i sa mai trezit.

| QElenaBoghiu a răspuns:

"dupa câte știu eu, după ce bea nu mai există erecției"

De unde știi tu informațiile astea, Incorecte?

Dacă vrei sa afli pe pielea ta.

Dar îți spun eu ceva, când consumi alcool tentația e mai mare.

Cum reușesc alcoolistii sa violeze? OARE laughing

| ibaal a răspuns:

Haha. 1. Stii tu ca a si fost asa!? laughing
2. Si daca a fost, acolo sunt multe taraturi care s-ar fut3 si pe un pahar de JBlaughing
deci, nu e asa greu daca cauti o BTSlaughing

| Lady70 a răspuns:

Sunt 3 puncte aici:
1.Alcoolul intarata simturile, doar sa nu fie cantitatea prea mare
2.Bera mentine erectia
3.Baietii aia pot spune orice happy
Bafta!