| anonimul29 a întrebat:

SAlut am o int inainte in pantaloni nu mi se decalota penisul adica nu se tragea piele dupa cap de cv zile se tot trage in pantaloni si e foarte jenant pentru ca, cum ma ating un pic simt o durere mica ce pot face sa nu se mai decaloteze singura?

3 răspunsuri:
| HappyGrumpy a răspuns:

Leag-o cu sarma, cu banda adeziva, papiota de ata, de unde le mai scoateti frate, te-ai gandit sa porti chiloti? sau sa nu te mai exciti, aia e cam greu, fa-ti o laba inainte sa iesi, fa-ti 2-3 pana te saturi dar poate te de-aia te doare, te freci prea mult, poarta prezervativ tot timpul, habar n-am nu am auzit in viata mea asemenea problema. bietii evrei ce sa mai zica, pe ei de mici ii lasa fara piele si e mai bine pentru ei. nu-s asa sensibili. deci tabaceste-ti pielea.

| Love4Music a răspuns:

Viziteaza un doctor.

| Nelamuritul a răspuns:

Poate ar trebui sa vezi un doctor.