| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am o intrebare adresata mai mult barbatilor. Sunt destul de grasuta, adica la 1, 75 am 120 kg. Am avut mereu succes la barbati, am avut si aventuri si relatii serioase destul de lungi de cativa ani. Intrebarea mea este de ce vor barbatii sa isi insele prietenele/sotiile frumoase si slabe cu mine? Nu am facut asta niciodata, ma gandesc ca as putea fi eu in locul sotiei dar ma tot framanta curiozitatea asta. Baieti astept raspuns foarte serios( si nu lasati com gen: tine cura, fa sport, etc).

8 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Mai...hai sa-ti dau raspunsul serios si ca la carte.
O grasuta ca tine e buna de fantezie, pentru ca, fie de nu crezi, sunt foarte multi barbati carora le plac "grasutele". Ei sunt casatoriti cu fete slabe, aici dau si analogia:
O singura data pe an tai porcul, dar si cand il tai...vaaai ce bine e, dar tot uscatura e ce trebuie, si doctorul iti spune sa nu mananci des grasime, dar ocazional sa dai la suflet ce vrea.

| RAY a răspuns:

La nevoie faci sex si o gaura in petere ma intelegi? pentru noi a face sex e doar o simpla ejaculare atat

| mihai69 a răspuns:

Probabil pentru că dai semnale (false) că ai fi dispusă s-o faci cu ei.
Un bărbat ar *** orice scorbură, indiferent cât de gros e copacul! Și evident, indiferent și fără vreo legătură cu ce pom are el în ogradă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Propun sa depunem o cerere pentru redefinirea cuvantului "grasuta".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta-i chiar o intrebare interesanta! Esti grasa, ai succes la barbati si deja duci tema subiectului catre alte perspective. Ma vere, daca betie nu e, atunci inseamna ca esti o grasa sexy, iar pana la urma si grasele au nevoie de iubire! laughing

| cristi10grei a răspuns:

Stiu ca esti tu mai usuratica

| Adytza09z a răspuns:

Lasa ma drk daca p tine te *** barbatii la 120 d kile ma omor.
Mai bine *** un porc tot aia e.

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Am auzit ca sunt multi pasionati de balene, si se pare ca unii au fetisuri cu Mobydick