| Seiko98 a întrebat:

Salut am o întrebare.
Am aflat ca o fata ma place, ceea ce e bine ca si eu o plac.
Ce as putea sa ii spun când o sa ne vedem?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ii oferi o floare. Ii spui ca arata foarte bine azi. Ca, de fapt, ea arata intotdeauna bine dar azi parca e mai special. Daca spune ca nu este asa, ii spui ca pentru tine asa este.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te intretii cu ea sa discutati despre tot ce va trece prin cap.Propune-i sa accepte sa o conduci spre acasa, sau daca nu se poate din motive intemeiate sa accepte o iesire la plimbare sau un film.

| neutrino a răspuns:

Spune-i cat este ea de frumoasa si desteapta pentru tine.

| LoveSleep a răspuns:

Ca ti-ar face placere sa te insoteasca la un suc.