| nick321 a întrebat:

Salut, am o intrebare am auzit ca masturbarea poate incetini dezvoltarea penisului, am 16 ani si nu e cel mai dezvoltat penis din lume, cum as putea remedia asta, rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Masturbarea n-are nicio treaba cu dimensiunile penisului, marimea lui depinde de bagajul genetic.

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Masturbarea nu-ti va influenta marimea penisului niciodata!
Oricum n-ai ce sa remediezi, nu te mai obosi degeaba si fi mandru de ce ai in pantaloni, ca exemplu ma refer la asiaticii aia galbeni care le trebuie penseta sa si-o scoata din pantaloni.

| nick321 explică (pentru madyddd):

Multumesc de raspuns

| nick321 explică (pentru madyddd):

Mersi de raspuns

| mihai69 a răspuns:

Nu prea ai ce remedia. Penisul se va dezvolta exact atât cât e scris în codul tău genetic, iar masturbarea (sau lipsa ei) nu are nicio legătură cu asta.