| Mihnea_Alexandru_1994 a întrebat:

am o intrebare:daca ii fac cadou unei prietene,e posibil ca ea sa se indragosteasca de mine? de ceva vreme vreau sa ii spun ca o plac, dar nu stiu cum, si cand...

Răspuns Câştigător
| alinagyo a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi la ea cand o vezi singura si sa-i spui tot ce simti, dar incearca sa fii sigur pe tine. Daca razi si te balbai o sa creada ca glumesti sau ca e un pariu.Sa nu iei cu tine prieteni sau colegi, e o prostie.Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie rasfatata o fata intotdeauna.
Un lantisor de aur alaturi de o scrisoare de dragoste o va impresiona, incearca.
Incercarea moarte nu are!
Te pup!

| OchiiCaprui a răspuns:

Acum depinde ce cadou vr sai faci...EU asi zice sa-i faci cadou un lantisor sau o esarva cv. de care sa atasezi un biletel in care sa-i spui cat de mult o placi.Bft

| soricelulRulz a răspuns:

Nu asa se castiga dragosteawinking nu vei cuceri nici o fata (cu capul pe umeri) cu chestii materiale, incearca sa fi atent cu ea sa ii fi aproape cand are nevoie asa ai o sansa