| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o intrebare daca ma poate ajuta cineva. Deci cam asa, am facut cunostinta cu un baiat pe net, am vorbit cu el vreo 2-3 saptamini pe net,apoi intr-o seara m-a sunat pentru prima data si am vorbit,cred ca am vorbit destul de normal ambii nimic iesit din comun, dar ma sunase de pe alt numar, nu numarul lui.Si deja de citeva zile nu imi mai scrie,nu imi raspunde la mesaje ( doar un mesaj i-am scris pe net si atit) si culmea,m-a sters din lista de prieteni! Ideie nu am de ce a facut asta nu i-am zis nimic iesit din comun, imi spunea intruna ca sunt draguta, chiar nu inteleg de ce asa brusc.Voi aveti vreo idee de ce ar fi puput sa faca asa?
Multumesc.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Lasa-l in pace. Niciun baiat cu demnitate nu te lasa asa cu ochii in soare. Daca nu i-a placut ceva ar fi trebui sa spuna ca nu mai vrea sa vorbeasca cu tine. Nu te lasa prea afectata de asta!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

-Alo, tu esti iubito?
- Sigur ca da, cine-mi telefoneaza?

| Felys a răspuns:

Asa sunt tinerii, schimbatori, si-o fi gasit o alta atractie si nu l-ai mai interesat, nu iti mai bate capul nu se merita, e plin pamantul de baieti

| Samsara a răspuns:

Credeam ca esti altfel, cica destul de normal si cum am puput face asta, ce figura esti. mi-ai scris ca intelegi si te-am crezut, vedeam fluvii de afectiune in tine, nemarginite dar se intersectau toate intr-un punct linistit cu o ploaie de vara departe de lumea asta care ma scoate din minti, ma scoate din minti, si tot ce am vrut a fost sa stau macar pentru 12 secunde acolo dupa 12 ore de chin in care am cautat curajul sa murdaresc acel loc sacru sunandu-te din senin. Dar felul in care mi-ai raspuns, cum m-ai tratat a fost rece. "bine, tu?" ce e asta? ce e asta? Esti altfel decat credeam ca, in fine.

| Jakarta a răspuns (pentru Samsara):

?

| Samsara a răspuns (pentru Jakarta):

Da bine, uite de asta nu mai vreau sa vorbesc cu tine, de parca-mi pasa mie la ce esti alergica si de dramele tale. daca nu ma iubesti lasa-ma in pace Andreea

| Jakarta a răspuns (pentru Samsara):

Poftim? Care Andreea omule?