| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o intrebare foarte stupida oricum dau funda.
Imi place o fata... vreau sa o inteb daca vrea sa fie iubita mea (Avem multe lucruri in comun) si daca zice ca vrea... Eu ce fac dupa aici m.am blocat

Răspuns Câştigător
| Flllaaa a răspuns:

Tu nu ai reactii? De fericire, de tristete? Trebuie sa fie un moment frumos si natural, nu unul cu reactii invatate dinainte. Arata-i atunci fericirea pe care o simti atunci, in modul in care iti vine atunci.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O treci in agenda ca fiind iubita ta, dar nu inainte de a o pupa macar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca zice ca vrea iesiti undeva, mai des sa va obisnuiti mai bine unul cu altul.

| iahimnabro a răspuns:

Incepi o conversatie despre lucrul care este in comun

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O saruti si-i multumesti. Apoi o duci undeva.

| shadow72 a răspuns:

O iei de manuta si o scoti prin oras... apoi vine de la sine