| ioana_5244 a întrebat:

Am o intrebare.Imi place de un baiat dar nu stiu sigur daca si la el. s-a despartit de prietena lui acum recent.am patit multe faze cu el...mai exact vine la mine prin pauze si ma ia in brate sau odata eram la educatie si vorbeam cu o colega.eu l-am vazut urcand pe trepte si a vazut ca ma uit la el si a venit la mine m-a impins la perete si a vrut sa ma sarute dar visu s-a terminat in momentul in care un coleg de a lui a strigat sa lase dragostea pe mai tarziu si sa mearga in vestiar.in alte zile nici nu vorbeste cu mine adica ma saluta si atat.in altele vine la mine si face chestii de genu.nu stiu ce sa mai cred.eu incep sa ma indragostesc de el. daca va rog mult sa imi dati niste sfaturi, raman recunoscatoare:*

Răspuns Câştigător
| Aleluiaba a răspuns:

PAi eu cred ca el sigur te place ca pana la urma nu sar saruta cu oricine dar problema e ca ori nu e sigur de asta ori crede ca tu placi pe altul si de aia iti acorda in anumite zile mai putina atentie ca sa vada cum reactionezi. Succes!

6 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Pai aici situatia este clara, la el exista momente in care vede in tine o fata extraordinar de sexy, si te-ar minca pe loc acolo, dar alteori vede doar o colega si atat. Pentru tine nu e greu sa il faci sa te vrea si mai tare incat sa ajungeti la pat, dar dupa asta cine stie ce va fi. Poate sa ramana cu tine, ca o sa-i placi foarte mult, dar poate sa spuna ca a fost bine, chiar foarte ok, numai ca nu poate sa fie cu tine, si evident ca nimeni sa nu afle despre asta. Cam asa ceva, vezi si tu cum e mai bine sa faci, baftawinking

| miauu a răspuns:

Pai intreaba-l ce face dupa or. oate te conduce acasa si mai vorbitzi, vorbeste cu el pe mess. fa-te uleaca mai misterioasa cand vb ca e.eschide-te mai mult in fata lui. dai de inteles mai pe ocolite ca-l placihee hee

multa bafta

| ioana_5244 explică:

Multumesc mult de ajutor! o sa tin cont de sfaturile voastre

| ioana_5244 explică:

Am incercat si pe mess sa vorbesc.am bagat idu-l lui cu motiv ca imi trebuie un numar de telefon. daca par mai indiferenta rezolv ceva?batting eyelashes

| ioana_5244 explică:

Si am uitat sa precizez ca prietena lui cea mai buna ii chiar fosta mea colega de clasa si mi-s zis ca ii place de mine.atunci nu am fost ft sigura ca imi place de el si nu prea am dat importanta...si intr-o zi i-am spus la fosta colega asta a mea ca si mie imi place de el si l-a sunat si i-a zis, dar el a zis ca nu mai ii interesat pentru ca era cu prietena lui si nu a putut sa zica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa aflii daca s-a despartit de prietena lui fara sa dai de banuit dar mai bine ai afla daca ii place de tine iar daca nu vezi-ti de viata ca vei suferi in cele din urma(experienta personala)