| soficutza a întrebat:

Am o intrebare la tine ce o sa faci daca un baiat te-a lasat si tu tare mult suferi din cauza asta?

6 răspunsuri:
| Kumiko19 a răspuns:

Treci peste, stiu ca pare greu, dar ...asta e. Gandeste-te ca daca el te-a lasat, nu te iubea. Si de ce sa stai cu cineva care nu te iubeste? Meriti sa fi fericita si sa ai parte de tot ce e mai frumos!

| SanChez99 a răspuns:

Te gandesti la altceva sau altcineva si peste o perioada de timp iti trece!

| neutrino a răspuns:

Faci ce fac toate fetele pacalite: la inceput plangi si te vaiti ca nu ai avut noroc in dragoste si apoi, incet, incet, odata cu trecerea timpului te potolesti si o iei de la capat, dar cu alt baiat.

| soficutza explică:

Dar censtit eu nu il inteleg prea bine el zice ca ma iubeste, sunt frumoasa si cind mie imi este rau si lui ii este rau dar s-a suparat pe un fleac si important este ca el nu ma crede pe mine dar pe alt cineva si demult m-a parasit dar nici decum nu il pot uita chiar doream sa mor din cauza lui pur si simplu il iubesc mult si chiar nu stiu ca mereu ma gindesc doar la el

| madyddd a răspuns:

SERIOS?

Nu-mi pasa!

| soficutza explică:

Eu nu inteleg logica baietilor si nu inteleg ce nu ii place crede pe toti in afara de mine...