| FaraNume67 a întrebat:

Salut am o intrebare : nu am mai sarutam o fata de 2 ani cam asa (am vrut sa i-am o pauza cu fetele una mare ) acum cind vreau sa sarut o fata ezit am inpresia ca o sa stric totul. Nici fata nu prea e asa curajoasa sa zic asa de ceva timp si a pus aparat dentar credeti ca si ei i e frica ca va strica totu? Credeti ca totul va veni de la sine?

4 răspunsuri:
| stillhartu a răspuns:

Un sarut vine de la sine si nu e nimic complicat. Nu exista persoane care saruta bine sau persoane care saruta rau. Exista doar persoane care se saruta.happy Ceea ce face un sarut cu adevarat special sunt sentimentele din spatele lui. Nu-ti face griji, cand va veni momentul sa va sarutati, vei sti si totul va iesi bine. Atunci cand iti place de o persoana, momentul anticiparii sarutului este foarte emotionant si te face sa fii mai timid. Dar odata pus in fata faptului, nimic nu mai conteaza.

| piTiCcu a răspuns:

Eu zic ca esti timid si ar trebui sa o iei incet, daca exista o fata care iti place, vb cu ea, glumeste, fi dragut, acorda-i atentie, fa-i complimente si dupa ce va mai apropiati ai putea incerca sa o iei de mana, sa o atingi si vezi cum reactioneaza, daca iti raspunde la gesturi atunci ai putea incerca sa o saruti.Bafta!

| scooby98 a răspuns:

Va veni de la sine frate big grin

| Prose15 a răspuns:

Un sarut vine de la sine Si eu zic ca esti timid