| AndreiLeviux a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru fete, adica daca un baiat care are un corp cat de cat de frumos are 1, 75 arata bine, ( o sa gresesc exprimarea e cam greu ) Deci am o prietena cu care ma inteleg bine, iar ea este cu o fata foarte frumoasa, am vorbit cand mi-a facut varul meu cunostinta cu ea si ea zicand " e mai frumos decat tine " iar de la un timp cand o vad la scoala ma mai uit la ea si am observat de cateva ori ca se uita la mine, oare are o impresie buna despre mine? si a da laughing vine partea urata am fost la un majorat unde m-am imbatat foarte tare dar cu toate si atunci s-a bagat in seama cu mine adica no am schimbat cateva cuvinte. nu stiu voi ce parere ati avea..as vrea sa ii scriu pe facebook ar fi o idee buna? ( mentionez un prieten de al mei ia scris si el fara sa il cunoasca deloc si nu i-a raspuns) dau fundita :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu frumos,ea frumoasa,tie iti place,ea te priveste,apropie-te de ea,nu mai astepta!
Facebook,telefon,face to face,actioneaza!
Invit-o la patinoar,la film,la o pizza,la o ciocolata calda,la plimbare pur si simplu, dar actioneaza, inainte ca fata sa se plictiseasca sa astepte.
I-ai atras atentia si pare pozitiva in ce te priveste, asa ca nu te mai intreba, pierzi timp!
Bafta!

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Incercarea moarte nu are. Asa ca fa tu primul pas si vorbeste cu ea. Eu zic ca te place macar putin. Succes!

| AdyAdeluş a răspuns:

Pai tu ca baiat te duci frumusel la ea te bagi in vb cu una cu doua, ii ceri nr de tel si peste 2 zile asa o suni si programezi o intalnire. Dar o numesti iesire in oras. Daca te va placea crede-ma va uita termenul tau si ii va zice intalnire. Incearca la intalnire sa ii faci complimente despre par, parfum etc.
Multa multa bafta

| unknøwn a răspuns:

Ce facebook mă?
Pe facebook eventual îi ceri numărul s-o suni să programezi întâlnirea.