| ToTuleOK a întrebat:

Salut am o intrebare pentru fete!
Doar din curiozitate.
Voi cand vedeti un baiat care este primul lucru la care va uitati?(core,fata, ochi etc.)ati inteles voi!

Răspuns Câştigător
| ayosmdk a răspuns:

Prima data cand ma uit la un baiat... tind sa ma uit la fata. Dar cand m-am indragostit cu adevarat de el mauitam numai la ochii lui. Primele doua saptamani dupa ce ne-am intalnit nici nu stiam cum arata pentru ca niciodata nu ma uitasem la fata happy

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Primul lucru la care ma uit este fata, ochii, apoi corpul

| Zizzou a răspuns:

Hmm thinking pai pitzi se uita la cash si la ce le poate satisface
Hmm thinking o fata normala se uita inauntru nu se uita daca are haine nike sau adidas. Deageaba e frumos daca nu stie nici limba romana.

| Ella3133 a răspuns:

In general fata ii studiez fata si dupaceea restul comportamentul corpul bla bla bla chatterbox

| gabby269 a răspuns:

Fata,apoi fundullaughing apoi,dupa ce intru in vorba cu el, ma uit la dinti, si ii pun niste intrebari rapide sa vad ce are in cap, daca nu imi place ce are in cap, pa paaalaughing

| Crash0 a răspuns:

La felul cum vorbeste..sa nu fie prost mai pe romaneste laughing Imiplac baietii destepti si asta compenseaza in fata frumusetii big grin:-s

| Crash0 a răspuns:

La felul cum vorbeste..sa nu fie prost mai pe romaneste laughing Imiplac baietii destepti si asta compenseaza in fata frumusetii big grin

| Crissena a răspuns:

laughing) ochi, zambet, proportii generale. Conteaza mult si timbrul vocii. Barbierit sau nu, parfumuri.
Le-am scris exaqcat in ordinea de importanta laughing)

| Burondo a răspuns:

atat la fete cat is la baieti firesc imi intai te atrage corpul, corpul in general, cv gen ca o medie intre fata, corp, etc.

de exemplu acum cateva saptamani pot sa zic ca mi s-a parut dragut pentru pozitia pe care o ar eingeneral laughing adica statea ff drept. (asta un cazulin care mama imi reproseaza mereu ca stau cocosata whistling ) dar la alti baietinu ma atrage asta. depinde fiecare ce atuuri are happy

| TweetyRebeLa a răspuns:

Ochii happy. Deoarece sunt "oglinda sufletului" si nu cred ca stiu doua persoane cu ochii la fel thinking Iti poti da seama de multe lucruri doar din felul in care te priveste o persoana si de personalitatea ei. Si stilul vestimentar cred ca vorbeste de la sine (nu ma refer la haine de firma sau alte tampenii). Oricum cred ca ma uit per ansamblu pentru a-mi da seama de personalitate. Aspectul fizic conteaza, dar nu inseamna totul happy

| Bellicous a răspuns:

La par si la ochibig grin

| Leah a răspuns:

Ochi, zambet, comportament.
La corp mai rar...Insa pe mine ma cucereste zambetu big grin