| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru fete, eu sincer sunt un baiat normal, nu beau alcool, nu fumez, nu dau banii pe prostii/cluburi. etc..
Intrebarea este, voua cum v-ar placea sa fie un baiat cand faceti sex cu el, sa fie ras pe tot corpul sau sa aiba si par pe picoare, brate etc si in zona penisului? este importanta chestia asta pentru voi, sau doar pentru unele? Eu sincer am parul pe corp pe care cred eu, ar trebui sa il aiba orice barbat, dar am colegi care se rad/epileaza, de ce?

Răspuns Câştigător
| Anonimusxxxxx a răspuns:

Buna happy.
Pe multe le intereseaza...chiar foarte mult.
Daca un baiat se epileaza inseamna ca are grija de el, asta spun unele. Dar. dupa parerea mea, cei care n.au par sunt cocalari. Deci, mai bine cu parwinking

14 răspunsuri:
| DooM a răspuns:

Barbatii nu se epileaza!

| wolder a răspuns:

Sa fie ras pe fata si in zona intima, simpla igiena, as prefera si la subrat, restul nu.

Se rad pentru ca vor sa fie ``curati``, e o chestie normala sa te epilezi in zonele intime in special.

| RAY a răspuns:

Ce barbat esti daca te epilezi, este femeie asta esti

| h3r a răspuns:

Lasă-l acolo, nu fi femeie. Unii exagerează cu epilatul. Exceptând anumite zone...

| Oana92 a răspuns:

Pentru ca sunt lipsiti de alta ocupatie si au luat din preocuparile femeilor...de aia se epileaza. Eu una nu am nimic cu parul pe maini, burta, picioare, spate, fata, etc, dar am cu cel din zona genitala si cel de la subrat.Ala trebuie sa dispara, e mai igienic asa! In rest, cum e de la natura.

| AgathaRo a răspuns:

Doamne fereste! Frumuseste pe muchie de : topor, foarfeca, penseta si alte obiecte taioase. Incercati pe cat posibil sa inlocuiti sex cu dragoste.
Cat despre ras la barbati si femei sub brat, si zona intima. La femei optional epilarea. Sa ma vad epilat cred ca m-as sinucide.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am dat de o nebuna care m-a pus sa ma rad in cap, ai placea sa mamgaie pe chelie cand faceam sex

| 1DeadMemories a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuia sa o pui sa te mangaie pe alt cap rolling on the floor))))))))))))

| 1DeadMemories a răspuns:

Acum depinde de la femeie la femeie.Poa' sa i placa sa arati ca un grizly sau sa te prefere span.Cel mai bine o intrebi, asta daca vrei sa i faci pe plac ei, iar tie iti e indiferent pe unde ai sau nu ai par.

| suntZeu a răspuns:

Hai sa iti arat un raspuns de baiat...in primul rand faza cu nu fumez, nu dau bani pe prostii etc nu te ajuta nu te mai promova asa ca fara suparare nu te ajuta

Fetelor le place in pat sa fie surprinse si incitate, nu sa le intrebi "Vrei pe la spate sau sa vi deasupra?" si e foarte important sa fi atent la ea si nu sa iti faci griji ca poate nu faci bine ce faci

Eu unul iti recomand macar in zona inghinala sa fi epilat pentru ca e scarba sincer sa ti veverita in pataloni, eu ma epilez si pe picioare ca sa se vada muschi mai bine dar tu faci cum vrei

Nu vreau raspuns castigator vreau doar sa citesti si sa intelegi ca nu te-am pupat in fund cu mesaju meu ci tiam deschis ochi

Bafta

| Vögeln a răspuns:

Nici unei fete nu cred ca i-ar placea ca el sa fie paro acolo jos. Pe picioare sau maini nu-i problema. Dar in rest cred c-ar trebui sa scapi de parul ala

| NiKoLeT a răspuns:

Crede-ma ca nu e cam placut cind vezi un baiat dragut cu par mult si lung sub brat, care miroase oribil, si in zona intima tot trebuie de inlaturat, si pe fata tot, acest mic detaliu este un ft mare plus la un baiat, deoarece da dovada ca el e ingrijit si e placut sa se apropie si sa miroase a antiperspirant s parfum, nu transpiratie si murdarie. Pe miini si pe picioare nu-i numaidecit, adica mai bine lasa-l si pe piept, dar restul trebuie de inlaturat. Nici un om normal nu ar ride de curatenie si ingrijire.
PS: fara supaarari, dar crede-ma ca epilatul si rasul sunt ft importante daca vrei sa dai o impresie buna!

| Lovetolove a răspuns:

Unii se "iau" pe picioare, fiind macinati de aceasta treaba. Altii o considera o dovada a "masculinitatii" lor. Acum depinde si de gustul partenerei. Ar fi ciudat ca tu. stii sa ai mai putin par pe picioare decat are ea laughing. Ai jigni-o si pe ea si poate se ajunge la ceva mai rau. Personal ..as prefera pe cineva pensat laughing. Am o boala cu pensatul.

| Chupulix a răspuns:

De obicei pustoaicelor le plac baietii epilati, fara par etc, dar o femeie adevarata iubeste masculinitatea, adica parul pubian sau orice fir de par de pe corp. Bine, nu e ok nici daca esti un yeti, dar eu nu am nimic impotriva, ba chiar mi se pare sexy. Totusi, parul pubian daca exista sa fie mic, caci devine inestetic. Tie cum iti place la o femeie?