| Piticutsss a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Ce cadou i'as putea lua iubitului meu de ziua lui? Mentionez ca face 18 ani. Si nu prea am idei sad. Sfaturi, va rog.

Răspuns Câştigător
| Nokitochikushi a răspuns:

Tu esti cadoul.smug

7 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

O carte sau o colectie de CD-uri limitata, un stilou de firma.Sau daca ai bani un ceas frumos elvetian.sau macar mecanic. big grin
Astea sunt cele mai speciale cadouri, dar depinde. daca e cocalar manelist cumpara-i un pistol.

| Piticutsss explică:

Multam de raspunsuri :*

| Kafeeaua a răspuns:

Romantick!

| biBii07 a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci o rama cu o fotografie cu voi doi si pe langa asta sa ii mai iei un ceas, sau accesorii daca stii ca poarta sau orice altceva ce stii cu ca isi doreste, tu il cunosti mult mai bine decat noi.

| UseR4EveR a răspuns:

Fa-te pe tine cadou tongue stii tu la ce ma referwinking

| berelahalba a răspuns:

Parfum,ceas...

| berelahalba a răspuns:

O sticla de jack