| Flambl00d1 a întrebat:

Am o intrebare. Sunt in clasa a VI-a si imi place de o fata mai mare cu un an decat mine. Mergem la dansuri populare impreuna, iar uneori ne privim uitand de lumea de langa noi. La fiecare vorba de-a mea imi zambeste. Credeti ca ma place? Ce as putea face ca sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| sssssymo a răspuns:

Eu cred ca te place.tot ce trebuie sa faci e sa ii acorzi atentie in continuare si sa-i raspunzi la orice provocarehappy

2 răspunsuri:
| papusika97 a răspuns:

Fi tu insati vb deschis cu ea spune-i ce simti s-ar putea sa simta la fel din detalile care mi leai dat se pare ca te simpatizeaza bafta

| Flambl00d1 explică:

Trebuie sa mai adaug ca ne cunoastem de 5 luni