| ionut162231 a întrebat:

, am o mica, mare problema, deci eu cu prietena am intretinut relatii mai intime, gen petting, ne am frecat organele genitale, doar atat, fara penetrare, prietena mea este virgina si nu am introdus nici macar un deget acolo, erectia am facut o pe un sevetel, adica la final si dupa nu am mai avut contact, dupa 24/48 de ore prietena mea incepe sa aiba anumite pofte de mancare, ea nefiind poftarita, credeti ca sunt sanse sa fie insarcinata, de la petting, fara penetrare, fara erectie? ce parere aveti, exista sanse sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inainte sa intrebi asta si pentru ca ati ajuns la astfel de lucruri, nu strica sa va documentati putin inainte, sa vedeti ce presupune o sarcina si cum se ajunge la aceasta.

Dar ma rog, pe scurt, este IMPOSIBIL sa ramana insarcinata conform celor descrise de tine.

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu are cum sa rămână gravidă man din petting.

| ionut162231 explică (pentru Sofer):

Si poftele? asa din senin la 3/4 zile de la petting?

| Sofer a răspuns:

Ți se pare.

| anarosca78 a răspuns:

Simptomele de sarcină nu apar atat de repedelaughingapar undeva la 4-5 săptămâni, fără penetrare și spermatozoizi nu se poate forma o sarcină! doar dacă nu e fecioara Maria?

| Bodx233 a răspuns:

Nu are cum sa rămână gravida doar de la asta. Dacă o p""" in ea și ti dădeai drumul in ea atunci rămânea gravida

| Bodx233 a răspuns:

Deci stai liniștit happy

| ionut162231 explică (pentru Bodx233):

Mai astept niste raspunsuri mai complexehappy

| GeorgelAfumatul a răspuns:

Good luck