| boemdancehaha a întrebat:

Am o mica problema... Imi place un baiat mai mare decat mine, de la scoala mea (diferenta de ani este doar de unul sau doi, dar este mai inalt si a avut ceva relatii serioase, spre deosebire de mine care nu am avut nici una inca). Insa problema e ca nu stiu daca el ma place. In ultima vreme mi se pare ca imi zambeste si ca in pauze vine pe unde stau si eu, dar poate doar am impresia asta pentru ca de cand il plac il tot "urmaresc". Poate facea asa si inainte Oricum, a inceput sa ma caute prin clasa sa imi ceara una-alta, lucru care nu se intampla niciodata inainte. Astept raspunsuri si sfaturi. Multumesc.

4 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Eu sunt fanul discutiilor si mai exact a discutiilor deschise... du-te la el si vb cu el intreaba-l daca te place spune-i ca tu il placi fa-l sa isi deschida ochii si vazi ce zice nimeni nu poate sa iti ofere garantii ca va zice ca te place si etc etc dar macar daca vb cu el nu o sa te intrebi cum ar fi daca... at the end of the day remember to have fun big hug si macar asa vei afla un raspunswinking DIN PARTEA LUI

| mgtow a răspuns:

Si tie rusine sa mergi la el sa vb?

| simplu_5337 a răspuns:

Dac il placi nu rata ocazia vorbeste cu el, abordeazal tu fi mai curajoasa ca nu ai nimic de pierdut.decat sa pierzi ocazia si sa regreti mai bine ia-ti acum inima in dinti si vezi carei treaba.succes si dac iese ceva, mare atentie casca ochii sa nu fie doar vrajeala de 2 lei din patrea lui.pa

| gigiro a răspuns:

Draga mea, esti o fata desteapta, ai scris si te-ai exprimat corect, asa incat, de ce atata chin, si nu incerci sa discuti cu el? El iti tot trimite semnale si tu nu stii sa le receptezi. Nu uita, baietii sunt mult mai timizi si mai nepriceputi decat fetele(la inceput). Pe urma, multi dintre ei devin experti si uita de unde au plecat.