| divinuu a întrebat:

Am o nelamurire. daca puteti sa ma ajutati v-as fi foarte recunoscatoare...Prietena mea cea mai buna mi-a spus ca s-a masturbat si si-a introdus in vagin un obiect lung de 11 cm.si in jur de 3 cm latime. dar nu a avut contact sexual inainte, deci era virgina. A zis ca nu i-a curs sange.nu a durut-o absolut deloc.Mai este virgina? Please spuneti-mi parerea voastra.pentru ca este disperata, ai ei vor sa o duca la ginecolog si nu stie la ce sa se astepte. M-a facut si pe mine curioasa totodata...kiss kiss

16 răspunsuri:
| eu_7301 a răspuns:

Pb nu a sangerat deoarece exixta mai multe tipuri de himen. iar daca pe ea nu a durut-o s nu a sangerat are un himen elastic prin urmare nu are de ce sa se ingrijoreze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai este vorba de virginitate demult la ea daca spui ca nu a durut-o si nici singe nu i-a curs.Asta spune ea acum dar s-a dezvirginat mai inainte.

| softdeluxe a răspuns:

Daca a introdus un obiect de 11 cm in vagin s'ar putea sa nu mai fie... le las pe fete sa raspunda deoarece ele stiu mai bine...

| blondy_6656 a răspuns:

Ok deci daca nu`i a curs nici un pic de sange nu are nimichappy
spune-i prietenei tale ca poate sta linistita:X
Succes

| Lorelai a răspuns:

Nu mai este virgina, nu a angerat pentru ca are himen elastic!

| radu a răspuns:

Nu cred ca mai e virgina

| Pho3nix a răspuns:

Astea sunt in stare sa-si bage si o teava de 2 m in vagin.

| Turquoise a răspuns:

@ xbaby nu ne intereseaza pe noi daca este ea sau nu. ne'a pus o intrebare si noi doar o ajutam nu o criticam.

| gimibogdan a răspuns:

Salut, Denyssa! bineinteles ca ramane tot virgina, asta nu are nimic de'a face cu acel obiect pe care si la introdus in vagin. Iar daca aavea o relatie sexuala cu cineva, normal ca nu mai era virgina. Aveti grija de voi fetelor.

| yanny`s a răspuns:

11 cu 3? sa fim seriosi, daca era virgina, nu avea cum sa ii intre acel obiectrolling on the floor

si sa nu o doara delocwinking
ce povesti de adormit copii, dmneno talking

| Roberta00 a răspuns:

Ba ce chestii mai intreaba si "copilasii" astia... app de unde sa stiu eu daca inainte a mai "facut ceva" ca sa imi spun parerea? oricum chestiile astea st stupide rau.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Yanny dar ce parere ai de fetele care nu simt nimic la 19 cu 5? raised eyebrows

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa aiba mare grija cu igiena! Obiectul trebuie foarte bine spalat cu sapun inainte! Poate avea noroc de un himen foarte elastic/permisiv, si daca s-a si excitat bine inainte, si s-a lubrifiat, putea sa alunece fara probleme, si daca nu a fost foarte brutala. mai poate fi virgina! Dar cu siguranta maxima, doar medicul ginecolog ii poate spune!
Cat despre dusul la medic, de ce vor sa o duca?!
Nu ai dreptul sa o duca fortat! Daca totusi incearca, sa le atraga atentia ca, atunci cand au facut-o, nu au intrebat-o!, nu este un simplu obiect, de care ei sa dispuna dupa bunul lor plac! Si copiii au drepturile lor! Sa refuze! si /sau sa sune la Telefonul copilului! - 116111 - si copiii au suflet si demnitate, care trebuie sa le fie respectate de catre toti!

| Flav a răspuns:

Frate, de unde tot apareti? Inteleg, un caz, 2-3, dar chiar peste tot aceeasi treaba? Si sigur n-ai facut-o tu, de ai retinut toate dimensiunile?
La scoala, la invatat. Ma tem ca acum fetele vad mai des ginecologul decat proful de la scoala.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca nu mai e, s-a dezvirginat cu 'parul' sau ce era alabig grin
Dar nici eu nu cred ca era la prima tentativa...si-a mai bagat ea si altele inainte ...sa fim seriosi! Foarte scarbos, totusi!

| divinuu explică:

Aici chiar nu este vb de mine.si referitor la ce au spus unii.am retinut aceste detalii pentru ca am vb destul de mult cu ea despre acest subiect. Oricum nimeni nu m-ar cunoaste, deci nu as avea de ce sa ma ascund daca ar fi vb de mine :-P

Mersi pentru ajutor:*:*:*